home Inne Co zabrać na pierwsze plażowanie z maluszkiem?

Co zabrać na pierwsze plażowanie z maluszkiem?

 

Plażowanie to dla małych dzieci jeden z najlepszych sposobów na wakacje, co prawda może sprawić opiekunom wiele dodatkowej pracy związanej z wszędobylskim piaskiem, ale nie ulega wątpliwości, że piasek i może to właśnie to, co maluchu podczas upałów lubią najbardziej.

Gdzie na plażowanie?

Z małym dzieckiem najlepiej wybierać się na plażowanie na plaże strzeżone, gdzie największą część plażowiczów stanowią rodziny z dziećmi. Może wówczas wypuścić malucha z wody, by pobiegał w ręczniki z kapturkiem. I nie będziemy musieli martwić się o to, że nasze dziecko będzie komuś przeszkadzać czy nam przeszkadzać będą inni ludzie. Takie plaże zwykle wyposażone są też w większą ilość sanitariatów i ogólnie bardziej sprzyjające rodzinom warunki wypoczynku. To znacznie lepsze rozwiązanie niż ogólnodostępne plaże publiczne, miejskie. W wielu letnich miejscowościach są specjalne plaże dla rodzin z dziećmi, gdzie możemy być pewni o bezpieczeństwo maluchów. Gdzie nie biegają wolno psy, nie ma śmieci, są specjalne miejsca informacyjne, gdzie dzieci mogą pójść w momencie, kiedy nie są pewne czy się nie zgubiły. Na zamkniętych dedykowanym rodzinom plażach może być na wejściu pobierana opłata, ale warto ją uiścić dla własnego spokoju i bezpieczeństwa swoich maluchów.

ręczniki z kapturkiem dla dzieci w różnym wieku Dla malucha w każdy wieku polecane są ręczniki z kapturkiem – to najbezpieczniejszy i najlepszy sposób, jaki zapewni nam wytarcie dziecka podczas zabaw nad morzem. Takie ręczniki z kapturkiem można zastosować zarówno u najmłodszych, jak i tych nieco starszych dzieci.

Sprawdź ofertę na: https://colorstories.pl/