home Bez kategorii Czy warto zamawiać firmowe kalendarze?

Czy warto zamawiać firmowe kalendarze?

Każda szanująca się firma, która dobrze prosperuje zamawia materiały reklamowe z własnym logo. Takie materiały można później wręczać dobrym klientom, ale również kontrahentom, czy nawet własnym pracownikom. Bardzo popularne stało się drukowanie firmowych kalendarzy, które stanowią świetny prezent na koniec roku i z których można później praktycznie skorzystać. Druk kalendarzy nie jest dużym kosztem dla firmy i jeżeli stało się to już tradycją, warto ja podtrzymać. Można zdecydować się na różne ich rodzaje i formaty lub zamówić takie same kalendarze dla wszystkich.

Kalendarze z drukarni online

Sporą popularnością cieszą się obecnie drukarnie internetowe, którym bez problemu można zlecić właśnie druk kalendarzy (https://www.dobredrukowanie.pl/drukarnia/Kalendarz-wieloplanszowy-druk) z firmowym logo. Najczęściej występują one w kilku różnych formatach:

  • ścienne,
  • stojące na biurko,
  • książkowe,
  • w formie podkładu na biurko.

Wystarczy parę godzin spędzonych przez grafika i można przygotować ciekawy projekt, gotowy do wydruku. Drukarnie online charakteryzują się niższymi cenami i szybką realizacją usługi. Poza tym, wszelkich formalności można dokonać online, a kurier przywozi gotowe kalendarze do firmy.

Na jakie inne gadżety warto się zdecydować?

Chcąc przygotować nieco firmowych materiałów, warto skupić się na potrzebach pracowników. Najczęściej sprawdzają się długopisy i ołówki z firmowym logo, ale również notesy i teczki aktowe. Takie materiały można również wręczać jako upominek dla dobrego klienta. Wiele firm zamawia również kubki ze swoim logo, które dostępne są dla wszystkich pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *