home Inne Czy warto zamawiać firmowe kalendarze?

Czy warto zamawiać firmowe kalendarze?

Każda szanująca się firma, która dobrze prosperuje zamawia materiały reklamowe z własnym logo. Takie materiały można później wręczać dobrym klientom, ale również kontrahentom, czy nawet własnym pracownikom. Bardzo popularne stało się drukowanie firmowych kalendarzy, które stanowią świetny prezent na koniec roku i z których można później praktycznie skorzystać. Druk kalendarzy nie jest dużym kosztem dla firmy i jeżeli stało się to już tradycją, warto ja podtrzymać. Można zdecydować się na różne ich rodzaje i formaty lub zamówić takie same kalendarze dla wszystkich.

Kalendarze z drukarni online

Sporą popularnością cieszą się obecnie drukarnie internetowe, którym bez problemu można zlecić właśnie druk kalendarzy (https://www.dobredrukowanie.pl/drukarnia/Kalendarz-wieloplanszowy-druk) z firmowym logo. Najczęściej występują one w kilku różnych formatach:

  • ścienne,
  • stojące na biurko,
  • książkowe,
  • w formie podkładu na biurko.

Wystarczy parę godzin spędzonych przez grafika i można przygotować ciekawy projekt, gotowy do wydruku. Drukarnie online charakteryzują się niższymi cenami i szybką realizacją usługi. Poza tym, wszelkich formalności można dokonać online, a kurier przywozi gotowe kalendarze do firmy.

Na jakie inne gadżety warto się zdecydować?

Chcąc przygotować nieco firmowych materiałów, warto skupić się na potrzebach pracowników. Najczęściej sprawdzają się długopisy i ołówki z firmowym logo, ale również notesy i teczki aktowe. Takie materiały można również wręczać jako upominek dla dobrego klienta. Wiele firm zamawia również kubki ze swoim logo, które dostępne są dla wszystkich pracowników.