home Inne Jak znaleźć idealny rozmiar rolek i na czym polega problem?

Jak znaleźć idealny rozmiar rolek i na czym polega problem?

Nie popełnij tego błędu, nie kupuj rolek na szybko i pochopnie. Niektórym się wydaje, że kupowanie rolek w odpowiednim rozmiarze jest prościzną. W końcu kupowałeś buty przez całe życie i nie powinno się to różnić w żaden sposób, prawda? Mam dla Ciebie złe wieści. Znalezienie odpowiedniego rozmiaru rolek jest bardzo różne od właściwego rozmiaru klasycznego obuwia.

Jak znaleźć swoje idealne rolki w perfekcyjnym rozmiarze?

Wiele z tego wynika z tego, że rozmiar producenta ma tendencję do bycia losowym – rolki Rollerblade mogą znacznie się różnić od rolek choćby K2, choć teoretycznie rozmiar jest ten sam. To zależy od marki rolek, od którego kupujesz. Niektóre marki są o ponad centymetr dłuższe niż zwykłe rozmiary obuwia (!) Jak można sobie wyobrazić, powoduje to wiele zamieszania. Byłoby miło, gdyby istniała jakaś uniwersalna zasada, którą możemy zastosować w zakresie dostosowania regularnych rozmiarów obuwia do butów w rolkach. Niestety nie mamy tego luksusu. Nie ma takiego szczęścia. Zamiast tego musimy się opierać na preferencjach indywidualnych i na tej podstawie znaleźć rolki Rollerblade bądź innej marki idealne dla siebie na https://freeskate.pl/p/rollerblade-twister-edge-czarne/.

Dobry rozmiar rolek – aż tak źle?

Dobrą wiadomością jest to, że musisz po prostu udać się do sklepu z sprzętem sportowym i samemu przymierzyć kilka par. Wiem, że jesteś zajęty. Wiem, że prawdopodobnie wolisz robić coś innego niż iść do centrum handlowego. Byłoby miło, gdybyśmy podjęli wszystkie decyzje dotyczące jazdy na rolkach w domu i realizując zamówienia przez Internet. Jeśli jednak chcesz oszczędzić sobie niepotrzebnych stresów w ramach zamawiania butów przez Internet, zdobywania rolek, bycia rozczarowanym wymiarami, a następnie kłopotów z wysyłką do firmy, a po tym w końcu uzyskania rolek o odpowiedniej wielkości – poświęć na to chwilę.