home Inne Piękne upominki ze zdjęciami rodzinnymi

Piękne upominki ze zdjęciami rodzinnymi

Fotografie to piękne pamiątki przeszłości. Dzisiejsze technologie stwarzają nieograniczone możliwości i każdy może wykonywać niesamowite zdjęcia wysokiej jakości przy pomocy zwykłego telefonu komórkowego. W dobie cyfrowej fotografii, wiele osób nadal decyduje się na wydruk swoich zdjęć, aby móc na nie patrzeć. Drukarnie oferują nieograniczony wachlarz możliwości stworzenia pięknych upominków ze zdjęć, jak monidło, fotoksiążka, kubek ze zdjęciem, czy poduszka. Bez wątpienia takie produkty stanowią doskonałą propozycję dla osób, które szukają prezentu wyjątkowego i osobistego.

Prezenty dla wyjątkowych osób

Wspaniałym pomysłem na wartościowy prezent jest na pewno monidło, które można zamówić ze zdjęcia. Wystarczy wybrać odpowiednią fotografię, która będzie wyglądała dobrze po jej przerysowaniu. Kiedyś monidło powstawało ze zdjęć ślubnych, komunijnych i z innych ważnych, rodzinnych uroczystości. Dzisiaj istnieje możliwość wyboru dowolnej fotografii, ale warto zdecydować się na taką, która przedstawia ważny, wspólny moment. Monidła zamawia się w wybranym formacie, aby idealnie dopasować je do pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Idealnie prezentują się na przykład w salonie lub głównej sypialni.

Fotoksiążki i fotokubki

Najczęściej klienci drukarni decydują się jednak na tradycyjne upominki ze zdjęciami. Mogą być to albumy w formie fotoksiążek, które projektuje się samodzielnie lub kubki, na których po ogrzaniu ciepłym płynem pojawia się kolorowe zdjęcie. Wiele drukarni drukuje również torby materiałowe, koszulki, kalendarze i inne gadżety. Produkty tego typu cieszą się największym zainteresowaniem w okolicy walentynek.